Tanju Menteş’in Kadınlar Günü Etkinliği

Tanju Menteş’in Kadınlar Günü Etkinliği

Dermen Bilişim A.Ş. Tanju Menteş 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Göktürk Dergisi, Biltes Koleji, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı ile birlikte ortak etkinlik gerçekleştirdi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Göktürk bölgesinde kafe, kuaför, market, mağaza gibi mekanları cadde ve sokakları dolaşarak karanfil dağıtıp Dünya Kadınlar Günü’nü kutladılar.

Acıyla yoğrulan, sabırla bilinen Emekçi kadınlarımızın gününü kutlayan Tanju Menteş ; Bir Kadın Dünyayı Değiştirir. Kadınların şiddet görmediği, öldürülmediği bir dünya olsun diyen Tanju Menteş ve Ümit Öner, Biltes Koleji ortak etkinlik kapsamında Jandarmamız ve Polisimizle birlikte kadınlarımızı bu gününde unutmayıp sokak sokak gezdiler..

Gönül ister ki Tüm Kadınlarımıza Ulaşılabilmek diyen Tanju Menteş Polis ve Jandarma birlikte bu etkinliği gerçekleştirdiğimiz için mutlu ve gururluyuz dedi. Göktürk Dergisi ve Biltes Koleji’nin de etkinlikte ki katkısı ve bizleri ağırlaması ile teşekkürü bir borç biliriz diyen Menteş, kadınlarımızın bir an bile olsun yüzünde gülümseme olmasına sebep olabildiysek ne mutlu bize dediler.

Dermen Bilişim A.Ş. şirket bünyesinde çalışan kadın ekip arkadaşlarını da etkinlik sonrası yemeğe götüren Tanju Menteş ekibini de unutmayıp, onların da kadınlar gününü kutladılar.

Kadınlarımız Umuttur. Umudunu kaybetmemiş ayakta duran tüm Emekçi Kadınlarımızın gününü kutlar.

Etkinliklerimize Dermen Bilişim A.Ş.  olarak devam edeceklerini bildirdiler..

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Theme Mode