TANJU MENTEŞ

7 ağustos 1990 İstanbul doğumlu Tanju Menteş, tüm öğrenim hayatını İstanbul’da tamamlamış olup, 2017 yılında kurduğu İki Tasarım firmasıyla sektöre adım atmıştır. 2018 yılında da Dermen Bilişim Aş firmasını kurarak şirketini oldukça büyütmüştür. Genç girişimci Tanju Menteş Bilişim ve reklam sektöründe hizmet vererek bir çok başarıya imza atmıştır. 2022 yılında TM Medya Yapım A.Ş. firmasıyla 13.Gece Yüzüğün Laneti sinema filminin yapımcılığını üstlenerek Medya sektörüne de adım atmıştır. 

Bilişim ve reklam sektöründe Erasmus projesine imza atarak adından söz ettirmiştir.Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu genç girişimci, hedeflerine hızla ulaşmış ve büyümeye devam etmektedir. Bilişim, reklam ve Medya şirketinin kurucu başkanı, İstanbul Azerbaycan can kardeşlik ödül töreninin kurucu üyesi ve aynı zamanda Polis Gazetesi Şişli bölge sorumlusu ,adli bilişim uzmanlığı görevini de yürüten Tanju Menteş, kripto para, teknoloji ve bir çok alanda genç girişimci kimliği ile ön planda olmuştur.Magazin haber sitelerinin de kurucusu olan Tanju Menteş, basın olarak da bir çok alanda yer edinmiştir. Kendi magazin dergisini de çıkaran Menteş sektörde büyük ses getirecek projelere imza atmıştır.

haberder.com.tr

magazinnisantasi.com

magazinbulten.com

Haber sitelerinin kurucusudur…

Ödüller

— 3.Yılın enleri Göktürk dergisi – Yılın en iyi web tasarım ajansı 
— 9.dijital dünyanın enleri – Yılın en iyi reklam ajansı 
— Gelişen Türkiye Ödülleri 1 – Yılın en iyi grafik tasarım ajansı 
— Gelişen Türkiye Ödülleri Sağlık Çalışanları gecesi  – Yılın en iyi reklam ajansı 
— 4.Türkiye Azerbaycan kardeşlik ödül töreni – Yılın en iyi web  tasarım ajansı
— Ceberruh Film Gala gecesi – En iyi baskı ve tasarım ajansı
— Yılın enleri Göktürk dergisi – Yılın en iyi erkek girişimcisi 
— 7.Dijital dünyanın enleri – Yılın en iyi interaktif teknoloji şirketi 
—Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödül Töreni – Yılın en iyi reklam ve bilişim şirketi
— 1.kelebek ödülleri – Yılın en iyi reklam şirketi 
— Kıbrıs Türkiye yılın en iyileri ödülleri – Yılın en başarılı reklam ve bilişim şirketi

 

2017 yılında Tanju Menteş’in sektöre adım atmasıyla kurulan firma kamera sistemi ve alarm sistemi tedarik, toner tedarik ve bilgisayar & yazıcı tamir bakım onarım yapmaktadır.

 

 

2018 yılında Tanju Menteş tarafından kurulmuştur. Erasmus projesi ile ünü Macaristan’a kadar ulaşmıştır.
Grafik tasarım, Web tasarım, Billboard ve Raket kiralama, Açık hava reklamcılığı gibi bir çok alanda hizmet veren Dermen firması sosyal sorumluluk projelerine de damgasını vurmuştur.

 

 

Tanju Menteş tarafından 2021 yılında kurulmuş olup, 13.Gece Sinema Filmi’nin Yapımcılığını yapmıştır.

 

 

Tanju Menteş tarafından kurulan, son dakika haberlerin ve güncel magazin haberlerinin yer aldığı aylık 1 milyon ile 10 milyon tıklanması olan haber siteleridir.

Back To Top
Theme Mode